همه ما همواره به فکر رشد و رونق کسب و کار هستیم و میکوشیم  تا با فراهم کردن ابزار ، امکانات و راهکار های جدید ، اعتماد مشتریان را به خودمان جلب کنیم و مشتریان جدید با احساس امنیت ما را برای رفع نیازهای خدماتی و یا خرید محصولات انتخاب کنند .

داشتن یک ویترین خوب و جذاب برای یک فروشگاه بسیار با اهمیت است و مخاطب با دیدن آن میتواند به محصولات قابل فروش شما پی ببرد و با آزادی عمل بیشتری شما را انخاب کنند .

داشتن محیط اداری مناسب در یک منطقه خوب شهر هم میتواند درصد موفقیت تبدیل شدن مخاطب به مشتری را افزایش دهد .

اگر بخواهیم در مورد ابزار و امکانات  مورد نیاز همه صنف ها صحبت کنیم ، این مقاله بسیار طولانی و دور از حوصله می شود اما سوال اینجاست که  چه ابزار و امکاناتی در تمامی صنوف و کسب و کارها مشترک است و از کسب و  کارهای تک نفره تا سازمان های دولتی بزرگ همه باید این امکانات را داشته باشند؟ بله خط تلفن و ارتباط تلفنی .

از زمان ساخت اولین تلفن توسط گراهام بل خدا بیامرز تا امروز ، ماهیت ارتباط تلفنی فرق چندانی نکرده است و اصولا تمامی انسانها گوشی برای شنیدن و زبانی برای حرف زدن دارند ، پس خیال همه راحت است که تلفن چند دهه دیگر نیز وجود خواهد داشت !

ارتباط تلفنی یکی از معتبر ترین و قابل اعتماد ترین روش های ارتباطی بین مخاطبان در 2 نقطه جغرافیایی است . تمامی سیستم های تلفنی نسل های گذشته وظیفه حمل صوت و رساندن آن به گوش مخاطب را بر عهده داشته اند و به مرور زمان امکانات جانبی و وسعت پذیری تلفن است که تغییر یافته است .

در زمان شروع یک کسب  کار جدید با هر عنوانی ، اولین و مهمترین امکانی که باید تهیه کنید ، تلفن است . بله این گوهر ارتباطی زیبا و قدرتمند !

ساده ترین راه برای خرید خط تلفن به صورت عمومی ، مراجعه به مخابرات محل و خرید یک خط تلفن است . 1 هفته بعد خط تلفن توسط سیم بان تحویل شما می شود ، تبریک .

در ادامه میخواهیم گریزی به  روند گسترش کسب و کار شما و توانمندی های خط تلفن مخابراتی و خط تلفن دات نِت بپردازیم .

در تلفن سنتی  بعد از مدت کمی از راه اندازی کسب کار شما و افزایش تماس های مخاطبین و مشتریان ، نیاز است مجدد به مخابرات مراجعه کنید و خط جدید بخرید به شرط اینکه مخابرات محل پورت خالی داشته باشد بعد از یک هفته یا بیشتر خط راه اندازی میگردد، شماره خط جدید را به مشتریان جدید اعلام کنید ، بروشور و کارت ویزیت های خود را مجدد چاپ کنید ، سیمکشی دیگری از دم درب تا روی میز انجام دهید .

اما در تلفن دات نِت این موضوعات کمی یا بهتر است بگویییم خیلی متفاوت است! اگر کار و کاسبی شما بزرگتر شود ، برای داشتن خط جدید فقط کافیست برای شماره تلفن فعلی که از ما خریده اید ، تماس همزمان ( کانال ) اضافه بخرید ، به هر تعداد که میخواهید ، یک شماره دارید که همزمان میتوانید چندین تماس خروجی و ورودی بر روی آن داشته باشید . کانال ها به صورت آنی افزایش می یابد و نیاز به انتظار در صف مخابرات نیست ، شماره تلفن دات نِت شما در کارت ویزیت ، تبلیغات و اوراق اداری تغییری نمیکند ، تمامی اینها یعنی صرفه جویی در هزینه ، زمان ، و در نهایت  شکیل ماندن وجهه کار شما .

در تلفن سنتی برای اینکه بتوانید ویترین خوبی برای مشتریان تلفنی ایجاد کنید ، می باید یک سانترال پاناسونیک برای خطوط مخابراتی و گوشی تلفن های مخصوص آن را خریداری کنید . ظرفیت های دستگاه از 3 خط شهری و 8 داخلی شروع شده و تا ظرفیت بالاتر محدودی موجود است ، قیمت را از بازار بگیرید . اگر میخواهید منشی دیجیتال و تقسیم تماس بین واحد های مختلف  داشته باشید و ساعات کاری شرکت را نیز مدیریت کنید ، نیاز به سانترال های پاناسونیک رده بالا دارید که استعلام قیمت را بر عهده خودتان می گذاریم ، بعد از خرید باید سیم کشی داخلی کنید .

اما در تلفن دات نِت یک سانترال نسل جدید در دسترس دارید که نیاز به داشتن تلفن داخلی فیزیکی ندارید و میتوانید از گوشی موبایل و کامپیوتر به عنوان داخلی استفاده کنید ، ظرفیت خطوط تلفن و خروجی های تلفن داخلی نامحدود است ، منشی دیجیتال ، بخش بندی داخلی ها، اعلام ساعات کاری ، بدون نیاز به سیمکشی و بدون نیاز به هیچگونه دستگاه فیزیکی دیگر .

در تلفن سنتی اگر محل کار را بخواهید جابجا کنید چه میشود ؟ چیزی کمتر از یک فاجعه  ملی ! آیا خطوط مخابرات فعلی به محل جدید قابل انتقال است و یا باید به اجبار در همان محدوده مخابراتی محل جدید بگیرید ؟ اگر مجبور به تغییر محدوده مخابراتی باشید ، تکلیف عوض شدن شماره تلفن های شما چیست ؟ مسئولین پاسخگو باشن لطفا !  مدت زمان جابجایی خطوط از سمت مخابرات چند روز است ؟ هزینه جابجایی سیستم سانترال سنتی چقدر است ؟ زمان ؟ پول ؟ کم شدن اعتبار بین مخاطبین و مشتریان ؟

اما در تلـفُـنِـت شما در کل  محدودیت جغرافیایی ندارید ! شماره شما تغییر نمیکند ، نیاز به هماهنگی با مخابرات و یا هیچ جای دیگری ندارید ، به هر جای شهر که میخواهید بروید ، تلـفُـنِـت در دسترس شماست .هزینه جابجایی 0 ریال .

با دیگر مقالات وب سایت تلـفُـنِـت همراه ما باشید ، تلـفُـنِـت را در اینترنت جستجو کنید .

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید