سوالات  متداول ؟


Deprecated: تابع get_page_by_title از نگارش 6.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از WP_Query استفاده نمایید. in /home/telphon.net/public_html/wp-includes/functions.php on line 5453

از ما بپرسید

اگر پاسخ سوال خود را در موارد روبرو مشاهده نکردید ، سوال خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید


  برای مشاهده پاسخ ، بر روی سوال مورد نظر کلیک کنید

  من نیاز به چه دستگاه هایی دارم ؟

  شما برای راه اندازی سیستم تلفن گویا نیاز به هیچ سخت افزاری مانند سانترال و سرور ندارید . سرویس ما به صورت مجازی بر روی اینترنت  ارائه می شود و درهزینه هایی مانند خرید سرور ، هزینه های نگهداری ، هزینه UPS  ، نیروی کار متخصص صرفه جویی خواهد شد .

  مخاطبان من از چه طریقی به من زنگ میزنند؟

  اکانت های داخلی تلفن مانند اکانت ایمیل دارای یک آدرس سرور ، نام کاربری یا همان شماره داخلی و کلمه عبور است . این اکانت را میتوانید بر روی نرم افزار موبایل ، نرم افزار ویندوز ، تلفن تحت شبکه ( IPPhone)  یا مبدل های آنالوگ (FXS) تنظیم نمایید . روش های نرم افزاری به صورت رایگان هستند که میتوانید آنها را از بخش دانلودسایت ، دانلود و نصب کنید و راهکار های تلفن تحت شبکه و مبدل های آنالوگ باید خریداری شود .

  اگر `` تلـفُـنِـت`` در آینده قادر به ارائه سرویس نباشد ، تکلیف خط تلفن من چیست ؟

  اگر بعد از 100 سال دنا سرویس به کار خود پایان دهد ، خط تلفن شما در محل شما بر روی سرور شما راه اندازی میگردد و مخاطبان شما در ظاهر تغییری احساس نمی کنند. چون شخص شما مالک همیشگی خط تلفن خریداری شده هستید ، میتوانید خط تلفن را با مراجعه به شرکت ارائه دهنده  و دریافت مشخصات خط تلفن خود ، به سرویس دهنده دیگری منتقل نمایید  و هیچ گونه وابستگی اجباری از سمت ما به شما تحمیل نخواهد شد .

  هزینه های راه اندازی و ماهانه به چه صورت است ؟

  هزینه های این سیستم به صورت ماهانه محاسبه میشود . با توجه با گستردگی مجموعه شما و نیازمندی های مختلف ،محصولات مختلفی را فعال کنید و در صورت عدم نیاز به هر یک ، در ماه بعد تمدید نکنید . میتوانید از بخش تعرفه ها ، هزینه  هر محصول را بررسی کنید . در هر بخشی که دچار تردید هستید ، با ما در تماس باشید

  امنیت اطلاعات مخاطبین من چطور تضمین می شود ؟

  ما به صورت اخلاقی به شما تعهد میدهیم که اطلاعات تماس های شما جز محرمانه ترین و یکی از خط قرمز های مجموعه ما می باشد . در صورتی که شما نیازمند کتبی نمودن این موضوع هستید ، ما حساسیتی نداریم و قرارداد محرمانگی اطلاعات  که از سمت شما تدوین می شود را منعقد کنیم .نمونه های زیادی قرارداد محرمانگی اطلاعات در اینترنت یافت میشود .

  سایر سوالات

  سوالات عمومی

  در صورت نیاز به تغییرات در سرویس ، چه باید کنم ؟

  اگر بر روال کارکرد سرویس تلفن آشنایی دارید ، در پورتال پشتیبانی خود تیکت ثبت کنید . اگر اطلاعات کافی در این زمینه ندارید و یا وقت آن را ندارید که جستجو کنید ، تماس بگیرید ما به شما کمک میکنیم و راهکار ارائه می دهیم .

  طریقه شارژ اعتبار مکالمه به چه صورت است ؟

  شما برای مکالمات مخابراتی خروجی و شهری با تعرفه مصوب سازمان تنظیم مقررات  هزینه پرداخت میکنید . نوع پرداخت به صورت خرید اعتبار پیش پرداخت  می باشد که شرکت ارائه دهنده شماره تلفن پنلی را به همین منظور در اختیار شما قرار خواهد داد و از آن طریق میتوانید نسبت به خرید کانال اضافه و شارژ مکالمه اقدام نمایید .

  اگر من هزینه سرویسم را پرداخت نکنم ، چه میشود ؟

  سرویس ها در این سایت به صورت پیش پرداخت است و در صورت اتمام موعد ماهانه ، سرویس شما مسدود میگردد و در صورتی که مدت 15 روز هزینه سرویس شارژ نگردد ، سرویس جمع آوری و به صورت کامل حذف شده و راه اندازی مجدد شامل هزینه راه اندازی  سرویس  می  باشد  .