مشترک با مشخصات ثبت نام شده در پنل کاربری تلـفُـنِـت با تایید و امضاء این قرارداد تمامی 15 بند ذکر شده در ادامه را قبول و  تایید می نماید و در صورت مغایرت عملکرد اینجانب در طول مدت دریافت سرویس از تلـفُـنِـت ( شرکت شبکه نگار دنا  به شماره ثبت 499334 ) ، تمامی عواقب حقوقی و قضایی بر عهده ایشان بوده و تلـفُـنِـت مجاز به قطع سرویس بوده و در صورت نیاز  اطلاعات لازم در اختیار مراجع قانونی قرار گیرد و  تمامی خسارت های وارده شامل سرمایه گذاری  و ارزش برند  و غیره  توسط مشترک جبران گردد .

1- مشترک موظف است اقدامات فنی و حراستی لازم جهت جلوگیری از هر گونه اختلال در شبکه تلـفُـنِـت را انجام دهد. در صورت اثبات بروز اختلال از ناحیه مشترک بر اساس نظر کارشناس تلـفُـنِـت ، مشارک  می بایستی نسبت به پرداخت خسارت اقدام کند  و در صورت عدم جبران ، برابر قانون اقدام خواهد شد.

2- مشترک حق واگذاری حقوق و تعهدات این قرارداد را جزئا و یا کلاً بغیر ندارد  .

3- استفاده از سرویس تنها در آدرس ثبت شده در قرارداد یا شعب وی که از بستر ارتباطی اپراتور FCP  تلفن استفاده می نمایند مجاز است . 

4 – امتیاز و حق بهره برداری از شماره تلفن 8 رقمی متعلق به مالک خط  می باشد و مسئولیت شکایت ، مزاحمت و عدم استفاده صحیح از خط  مذکور بر عهده صاحب امتیاز آن می باشد .

5-   مشترک متعهد به رعایت کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران  همچنین قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی می باشد و هرگونه مسئولیت عدم رعایت قوانین فوق توسط مشترک و یا کاربران وی به عهده مشترک بوده و  تلـفُـنِـت  هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت .

6 – تامین پهنای باند کافی و پایدار اینترنت جهت ارتباط  داخلی  ها با سرور تلـفُـنِـت  و همچنین نگهداری از تلفن  های فیزیکی بر عهده مشترک است .

7 –  تلـفُـنِـت” فقط  ارائه دهنده خدمات واسط  تلفن گویا  بین سرویس دهنده تلفن (FCP)  و مشترک می باشد و به هر دلیل در صورت عدم تمایل همکاری مشترک با تلـفُـنِـت  ، امکان حذف واسط (  تلـفُـنِـت )  و دریافت خط تلفن از سرویس دهنده و فسخ 2 طرفه سرویس وجود دارد .

8 – تمامی مراحل راه اندازی و فروش سرویس بغیر از امضای قرارداد و احراز هویت به صورت غیر حضوری بوده و در صورت نیاز به هر گونه مراجعه فنی یا حقوقی کارشناسان تلـفُـنِـت ، هزینه اعزام به ازای هر نفر ساعت 1/500/000 ریال در پنل مشترک منظور خواهد شد .

9- استفاده از خطوط خریداری شده از FCP  و سرویس تلـفُـنِـت جهت ترانزیت ترافیک بین الملل (Termination)  به هر شکل غیر مجاز است .

10- مشترک آگاهی دارد که گزارشات تماس و فایل های مکالمه در سرور های تلـفُـنِـت ذخیره می شود و  تلـفُـنِـت مجاز به افشاء  آن نمی باشد .

11- با توجه به اینکه ارائه سرویس منوط به برقراری ارتباط مشترک با شبکه اینترانت و یا اینترنت شرکت ارائه دهنده خطوط می باشد  ، لذا مشترک ملزم  به برقراری و حفظ این ارتباط بوده و در صورت قطع این ارتباط قادر به استفاده از سرویس تلفن خود در طی این مدت نخواهد بود  .

12- در صورت تغییر آدرس ، مشترک  می بایست تغییرات را جهت ویرایش در سامانه شاهکار  ، پنل اپراتور و پنل تلـفُـنِـت  به اطلاع  تلـفُـنِـت  برساند .

 13 – مشترک مجاز به استفاده از سرویس فوق تنها  در محل ذکر شده  در قرارداد است  و  در صورت بازدید سر زده کارشناسان  تلـفُـنِـت به محل  مشترک و  کشف عدم حضور  در آدرس ذکر شده  توسط کارشناسان   ، سرویس دهی به مشترک متوقف  خواهد شد .

14- تضمین کیفیت سرویس های تلـفُـنِـت بر روی  تلفن های تحت شبکه  گارانتی میگردد و  کاهش کیفیت بر روی موبایل مقیاس سنجش نمی باشد .

15 – تمامی تراکنش های مالی در پنل تلـفُـنِـت صورت خواهد  گرفت و هزینه  های قانونی شامل مالیات اخذ خواهد شد .